Váš domov na úpatí Beskyd

Rezidence Ostravice

Svým konceptem rezidence uspokojí jak zájemce o druhé či stálé rodinné bydlení, tak investory se záměrem užívat apartmán částečně, a ve zbývajícím čase jej otevřít pro lukrativní krátkodobé pronájmy. Tento komplex je umístěn přímo u břehu řeky Ostravice a je situován v exkluzivní rekreační lokalitě v blízkosti přehrady Šance, v těsné blízkosti přírody plné lesů

80 BYTŮ PRO MODERNÍ A UDRŽITELNÉ ŽIVOBYTÍ

Územní studie


Příjemné soužití v krásné lokalitě

Bytové domy

Nejsou to jen bytovky

O projektu

V rámci tohoto jedinečného projektu vzniknou celkem čtyři moderní bytové domy. Vybírat můžete z 80 stylových bytů o velikostech od 1+kk až po 4+kk s výhledem na vrcholky okolních hor. Každý byt bude mít balkon, terasu nebo zahrádku.


Svým konceptem rezidence uspokojí jak zájemce o druhé či stálé rodinné bydlení, tak investory se záměrem užívat apartmán částečně, a ve zbývajícím čase jej otevřít pro lukrativní krátkodobé pronájmy.


Tento komplex je umístěn přímo u břehu řeky Ostravice a je situován v exkluzivní rekreační lokalitě v blízkosti přehrady Šance, v těsné blízkosti přírody plné lesů.


Podhorská obec Ostravice leží v centru rekreační oblasti Beskyd. Stejnojmenná řeka zde vytváří dlouhé, do krajiny široce rozevřené údolí, které se ve své horní části prudce zvedá k vrcholům Lysé hory a Smrku. Výjimečnou polohu podtrhuje možnost provozovat zimní i letní aktivity v blízkém okolí.


Ostravice je známá jako turisticky významné místo k rekreaci a odpočinku.

Jak vypadá okolí